امروز: July 3, 2022

جامعیت بیمه سلامت در ارایه خدمات به بیمه شدگان

آخرین خبر تاریخ انتشار: 0/08/19 بدون نظر   1371 بازدید

اندازه فونت    

 نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بیمه سلامت در ارایه خدمات به آحاد مردم جامعیت بیشتری در مقایسه با بیمه های دیگر دارد.

سید محمد پاک مهر در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، با اشاره به اینکه یکی از خدمات برجسته و مورد نیاز همه اقشار جامعه بیمه پایه است گفت: نمی توان به ارایه خدمات بیمه ای پایه که در حال حاضر در سازمان بیمه سلامت به قشر بسیاری از افراد رایگان ارایه می شود بی تفاوت بود، لازمه حفظ سلامت در جامعه و به دنبال آن کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی توجه ویژه به بیمه ها از جمله بیمه سلامت است.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمه سلامت خدمات قابل قبولی را به بیمه شدگان خود ارایه داده و در جهت اجرای عدالت اجتماعی و دسترسی آسان تر به خدمات حوزه سلامت گام های مناسبی برداشته است، بدون شک بیمه سلامت جامعیت بیشتری میان گروه های مردم داشته و گروه های بسیاری از افراد ازجمله روستاییان را تحت پوشش قرار داده است.
وی تصریح کرد: با توجه به تورمی که در حوزه تعرفه ها، دارو و خدمات دیگر حوزه درمان به وجود آمده است، بیمه سلامت به عنوان یاور افراد بوده و در کاهش هزینه ها بسیار موثر است، به عنوان مثال خدمات الکترونیکی یکی از مهم ترین اقدامات در راستای کاهش مشکلات مردم و هزینه ها است

برچسب ها:

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آخرین خبر
رفتن به ابتدای صفحه