شما اینجا هستید

آخرین خبرها » تحولی بزرگ و آینده ای روشن در انتظار بوستان جنگلی سرخه‌حصار

*تحولی بزرگ و آینده ای روشن در انتظار بوستان جنگلی سرخه‌حصار*
نظر به رویکرد دکتر حناچی ، شهردار تهران در حفظ و توسعه فضای سبز و پیگیری دکتر یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران ، ظهر امروز با امضای قراردادی ، مدیریت بوستان جنگلی سرخه حصار رسما به شهرداری منطقه۱۳ واگذار شد.
به گزارش نسل برنا از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، طی مراسمی که با حضور مهندس حیدریان مدیر کل منابع طبیعی استان تهران و مجتبی شکری شهردار منطقه ظهر امروز دوم اسفند ماه برگزارشد ، تفاهم نامه « اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارک جنگلی سرخه حصار و توسعه فضای سبز با شهرداری» بین طرفین به امضا رسید.
مجتبی شکری ، شهردار منطقه در خصوص انعقاد تفاهم نامه واگذاری مدیریت پارک جنگلی سرخه حصار گفت : بر اساس این تفاهم نامه ، ۵۴۷ هکتار اراضی بوستان جنگلی سرخه حصار به مدت سی سال به شهرداری تهران واگذار و دفترچه بهره برداری از این پارک نیز که شامل ۵۴پروژه گردشگری ، توسعه فضای سبز و نگهداری از گونه های جانوری و… نیز از سوی شهرداری منطقه اخذ شد.
او این تفاهم نامه را تضمین آینده این بوستان به جهت توسعه ، نگهداری فضا ها و گردشگری برشمرد و یادآور شد:بوستان جنگلی سرخه حصار ، ثروت ملی و واقعی ماست که امیدوارم با حفظ و نگهداری صحیح آن بتوانیم خدمات مختلفی را به ویژه در زمینه گردشگری ارائه کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نسل برنا | پایگاه خبری