خیابانی در منطقه۲ پایتخت به نام همرزم شهید سلیمانی مزین شد
آئین نامگزاری خیابان شهید سردار حسین پورجعفری ،یار وفادار سردار دل ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور شهردار منطقه ۲ و فرزندان گرانقدر شهید برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، حسن صفات، شهردار منطقه ۲ تهران در آیین نامگذاری خیابانی به نام همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: زحمات وفداکاری های این شهید بزرگوار که از محبوب‌ترین چهره‌های کشور هستند، باید پاسداری شود،وحدت، همدلی و همراهی از جمله ثمره‌های خون سردار سلیمانی و همرزمانشان است که این وحدت در راستای اهداف انقلاب اسلامی است.
وی افزود: شهید سردار پورجعفری صرفا یک فرد نیست، بلکه یک مکتب، روش، منش و سلوک است وامروز مفتخریک یکی از معابر منطقه به پاس رشادت های این شهدای والامقام و اشاعه فرهنگ ایثار و مقاومت، به نام وی مزین شد.
صفات تاکید کرد: به یقین پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با استکبار جهانی برافراشته است، به حول قوه الهی با قوت و قدرت بیشتری در اهتزاز باقی خواهد ماند .
شهردار منطقه ۲ گفت: شهید پورجعفری مایه افتخار کشور و انقلاب است نامگذاری معابر به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است .
براساس این گزارش سردارحسین پورجعفری از اوایل دهه ۱۳۶۰ و همزمان با ورود به سپاه کرمان در کنار سردار سلیمانی قرار گرفت و در تمام سال‌های فرماندهی حاج قاسم در لشکر ۴۱ ثارالله و نیروی قدس دوشادوش او بود و سرانجام در کنار مراد و رفیق دیرینش به شهادت رسید.