شما اینجا هستید

آخرین خبرها » اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در خیابان ستارخان

اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در خیابان ستارخان

اندازه فونت  
اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در خیابان ستارخان

طرح ویژه نگهداشت شهر با حضور مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران، شهردار و مدیران منطقه ۲ در محور ستارخان اجرایی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، حسن صفات شهردار منطقه ۲ در جریان این بازدید با اشاره به اجرای مستمر طرح نگهداشت شهر گفت: نگهداشت مناسب شهر و رفع کمبودها و نابسامانی های شهری یکی از مهم ترین مطالبات شهروندان از شهرداری است و برهمین اساس طرح فوریتی نگهداشت با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان به صورت برنامه هفتگی اجرا می شود.
وی با بیان اینکه این طرح با بسیج نیروهای خدمات شهری، خدمات رسانی در محلات و محورهای اصلی انجام می شود افزود: خدمات نگهداشت شهر در همه حوزه های فضای سبز، زیباسازی، خدمات شهری، بازیافت، سد معبر و… شامل نظافت و رفت و روب، شستشوی المان های شهری، ایستگاه های اتوبوس و پاکسازی زمین های بایر، طعمه گذاری و… است.
شهردار منطقه ۲ کاهش پیام های مردمی در سامانه های ۱۳۷ و نظارت همگانی ۱۸۸۸ را از اولویت های مدیریت منطقه برشمرد و گفت: تلاش می شود با اجرای طرح فوریتی و ارتقای خدمات رسانی در سطح محلات و معابر، شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان باشیم.
اصغرعطایی، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران نیز درادامه بازدید، اجرای این طرح در یک محور را فرصت مناسبی در راستای همکاری بهتر و مطلوبتر در نگهداشت شریان های فرعی و محلات کم برخوردار دانست و تاکید کرد: این طرح ها باید به صورت مداوم و یکپارچه و با برنامه ریزی منسجم انجام شود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نسل برنا | پایگاه خبری