امروز: January 22, 2022

پرداخت ۳۰۰ میلیاردی از یارانه‌ها برای تولید واکسن کووپارس

آخرین خبر , اقتصادی تاریخ انتشار: 0/07/26 بدون نظر   309 بازدید

اندازه فونت    
پرداخت ۳۰۰ میلیاردی از یارانه‌ها برای تولید واکسن کووپارس

سازمان هدفمندی یارانه ها از محل منابع درآمدی، تا کنون بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بابت تولید واکسن کووپارس به موسسه تحقیقاتی رازی پرداخت کرده است.

به گزارش ایسنا، عملکرد سازمان هدفمندی یارانه ها در اجرای تبصره ۱۴ قانون بودجه سال جاری بیانگر پرداخت هایی بابت تولید واکسن کرونای ایرانی است.

این پرداخت ها در اجرای ردیف (۱۳) جدول مصارف هدفمندی مربوط به  بند (الف)تبصره (۱۴) قانون بودجه ۱۴۰۰، انجام شده است که اخیرا نیز به موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از محل منابع درآمدی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومانی صورت گرفته است.

پیش از این نیز حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای تولید ۲۰ میلیون دز واکسن کووپارس به موسسه رازی پرداخت شده بود که مجموع  پرداختی به این موسسه را به بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان می رساند.

آنطور که اخیرا حاجتی – رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها- اعلام کرده است، حمایت لازم از برای رسیدن به ظرفیت اسمی ماهیانه ۱۰ میلیون دز واکسن از سوی این سازمان صورت گرفته است که موسسه رازی بتواند براساس تعهد خود تا آذر ماه سال جاری ۲۰ میلیون دز واکسن کووپارس رازی را تولید کند.

در این رابطه باید یادآور شد که در تبصره هدفمندی و در جدول منابع و مصارف در ردیف ۱۲ و ۱۳ حدود ۱۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بابت خدمات وزارت بهداشت پیش بینی شده است که سازمان هدفمندی یارانه ها نیز در اجرای قانون با توجه به منابع کسب شده پرداخت هایی را به بخش های تعیین شده، طی سال انجام می دهد.

برچسب ها:

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آخرین خبر
رفتن به ابتدای صفحه